Vánoce a Silvestr 2017

 

Pobyt na Statku paní Lucie na Vánoce a Silvestra 2017 je stále možný. Že jsme se zbláznili a je na takové myšlenky brzy? Lépe si udělat rezervaci včas, než nám pak "plakat" do telefonu jako loni. :)


Nabízíme vám exkluzivní servis pouze se třemi podmínkami:

1. Pobyt na minimálně 6 nocí. - Můžete si nadělit dárečky na Štědrý večer přímo na statku nebo si užít čas kolem Silvestra nebo rovnou obojí.

2. Minimálně 15 osob. - Na statku jsou připraveny pokoje pro 26 přátel, kamarádů, či pro setkání celé velké rodiny. 

3. Zaplacení rezervační zálohy ve výši 20% předběžné ceny do 14 dnů od objednávky.


Co vás čeká?

Netrapte se se sháněním a zdobením stromečku, krásná jedlička vás bude čekat na statku.

Neuklízejte doma pro návštěvy, všechny pokoje i ostatní prostory statku budete mít připraveny a svátečně nazdobeny.

Nehoňte se s cukrovím, svátečně napečeno a různých dobrot bohatě nachystáno (nakládané sýry, rillettes, utopenci, točené pivo, luxusní vína, ...) můžete mít na přání na stole i v lednici.

Štědrovečerní večeři si sice připravíte sami podle svých chutí, ale Silvestrovské pohoštění nebo sváteční Novoroční oběd si můžete dopřát od Paní Lucie.

Výlety do nejbližšího okolí (lamy a klokani v zahradnickém zookoutku, tajemný hrad Helfenburk, zasněžené poutní místo Dobrá Voda) či kousek dál do Volyně, Strakonic, Písku, na Šumavu, prostě kamkoliv.

Nejbližší vysněžená sjezdovka 25 minut autem nebo hodinovou klikatou projížďkou romantickou lokálkou, která "nezastavuje kvůli zpoždění".

Či snad rádi jenom lenošíte? Tak si užijte zasloužený odpočinek na rozkládacích futonech u finských kamen s dětmi obklopenými hračkami na vyhřívané podlaze a hromadou DVD pohádek.


Co za to?

Cena za ubytování na 1 noc (prosinec/leden) pro dospělého je 360,- Kč. Děti do 10 let mají 50% slevu. Zdržíte-li se více jak 6 nocí, tak dalších 10% sleva.

Vánoční výzdoba i dvoumetrový stromeček jsou zahrnuty v ceně ubytování.

Na vaření, pečení a dalších přáních se domluvíme.


Neváhejte, pište, volejte, ptejte se, rezervujte, těšte se. :) My se na vás těšíme už teď.