Ubytování na Statku paní Lucie

Přehled pokojů

Statek paní Lucie vám nabízí:

- pokoj č.1 - jednolůžkový
- pokoj č.2 - dvoulůžkový (manželská postel)
- pokoj č.3 - třílůžkový (manželská postel a jedna samostatná)
- pokoj č.4 - čtyřlůžkový (čtyři samostatné postele)
- pokoj č.5 - čtyřlůžkový (tři samostatné postele a jedno zvýšené lůžko)
- pokoj č.6 - dvoulůžkový (manželská postel)
- pokoj č.7 - dvoulůžkový (dvě samostatné postele)
- pokoj č.8 - dvoulůžkový (manželská postel)
- pokoj č.9 - dvoulůžkový (manželská postel)
- pokoj č.10 - čtyřlůžkový apartmán (manželská postel a dvě samostatné), dvoupatrový, s vlastní kuchyňkou
- kuchyni se zázemím, jídelnu, společenskou místnost, venkovní posezení, vinný sklípek (od VIII/2015), dvůr, stodolu, sad
- milé přivítání a péči Paní Lucie

Všechny manželské postele jsou složené ze dvou samostatných lůžek a na vaše přání je pro vás připravíme odděleně, prostor na pokojích je dostatečný.


Ceny pobytu na Statku paní Lucie (2017)

Veškeré ceny za ubytování a služby na Statku paní Lucie jsou smluvní.

Standardní ceník na rok 2017 (2 a více nocí / 1 noc):

Pouze ubytování bez služeb osoba / noc ..... 320,- Kč / 350,- Kč
Ubytování se snídaní osoba / noc ..... 390,- Kč / 420,- Kč
Ubytování s polopenzí osoba / noc ..... 490,- Kč / 520,- Kč
Ubytování s plnou penzí osoba / noc ..... 570,- Kč 
Děti do 10ti let - sleva 50%

Pouze ubytování bez služeb osoba / noc ..... 320,- Kč / 350,- Kč

Ubytování se snídaní osoba / noc ..... 390,- Kč / 420,- Kč

Ubytování s polopenzí osoba / noc ..... 490,- Kč / 520,- Kč

Ubytování s plnou penzí osoba / noc ..... 570,- Kč 

Děti do 10ti let - sleva 50%

Pobyt bez služeb 6 a více nocí - sleva 10%

Pro hromadné akce kalkulujeme osobní zvýhodněné nabídky s výhradním užíváním statku (tzn. žádní další hosté). 

Exkluzivní termíny (např. Vánoce a Silvestr) mohou mít ceny mírně navýšené za vyšší spotřebu energie a nadstandardní servis.

Pokud máte šikovnou kamarádku / kamaráda (partnerku / partnera), která není aktivním účastníkem vašich turistických výletů a přitom by s vámi ráda strávila dovolenou, a je ochotná a šikovná uvařit pro skupinu, nabízíme vám i pobyt bez služeb s vaším vlastním "kuchařem". Kuchyně a kuchyňské zázemí statku je velmi dobře vybaveno. Případně se můžeme domluvit na kombinaci vašeho vlastního vaření v pracovních dnech a našem servisu o víkendech, aby si vaše kuchařinka také odpočinula.

Statek je v provozu buďto jako individuální ubytování bez služeb nebo skupinové ubytování s plnou penzí či polopenzí, souběh těchto dvou režimů není možný.

Nejkratší doba pobytu jsou dvě noci, po předchozí domluvě i jedna noc. Minimální obsazenost dvoulůžkových pokojů je jeden host, vícelůžkových dva hosté.

V ceně ubytování je zahrnuto využití celého areálu statku (při ubytování bez služeb včetně kuchyně) a příslušenství - pingpong, sportovní potřeby, hry, knihovna, DVD apod.

Parkování (zdarma) na asfaltovém parkovišti před statkem nebo v případě potřeby v kryté stodole (až 10 aut).

Ubytování s plnou penzí se hradí nejméně týden předem na účet. Ubytování bez služeb je možné hradit předem na účet nebo při příjezdu na místě v hotovosti.

Nejsme plátci DPH. Fakturu nebo účet vystavíme. Pro zvláštní požadavky, skupiny s kuchařem nebo jiné formy stravování či služeb vám připravíme individuálně kalkulovanou nabídku.

 

 

Ubytování s plnou penzí na Statku paní Lucie

Tuto formu ubytování nabízíme především uceleným kolektivům v počtu 15ti a více členů (limitem je počet lůžek 26 a kapacita jídelny 24) - např. na soustředění sportovního klubu, letní setkání jogínů, kurzy zaměřené na zlepšení zdraví, školení apod.

Možný je víkend, prodloužený víkend nebo ideálně celý týden začínající a končící o víkendu (např. sobota - sobota, neděle - sobota, pondělí - neděle, apod.). Pro rok 2016 plánujeme maximálně čtyři takové týdny; víkendy a prodloužené víkendy bez omezení. Volba termínu je na vás.

O provoz se starají vždy dva lidé zajišťující plnou penzi od snídaně po vaši "večerku" a každodenní úklid společných prostor. Během pobytu bude statek dalším hostům uzavřen a zároveň nebudou probíhat žádné rušící udržovací či stavební práce.

Plná penze se sestává ze snídaně, oběda, večeře a večerního překvapení. Denní menu je jednotné, na požádání připravujeme vegetariánské varianty podávaných pokrmů. Jedná-li se o pobyt spojený s vámi pořádaným školením či kurzem, jsou na "školících" místech v objektu během školení/kurzu připraveny konvice s osvěžujícím bylinkovým čajem k volnému užití pro celodenní pitný režim.


Standard ubytování na Statku paní Lucie - co můžete očekávat vy od nás?

Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC, umyvadlem a sprchovým koutem a vlastní bojler na teplou vodu (pouze pokoje 6 a 7 mají sociální zázemí společné). V koupelnách najdete froté ručníky (malý a velký) podle počtu ubytovaných, toaletní papír, mycí sprchový gel a vysoušeč vlasů.

Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem z masivu (stůl, stoličky, noční stolky, šatní skříně s ramínky), na podlahách jsou položeny koberce, lůžkoviny vás čekají povlečeny na kvalitních postelích. U každé máte čtecí lampičku.

K vytápění slouží na všech pokojích mobilní elektrické olejové radiátory, na pokojích 1 až 4 a 8 až 10 je navíc možnost temperování podlahovým topením. V koupelnách jsou také elektrické radiátory (žebříky), u pokojů 4 a 8 až 10 podlahové topení. Teplotu si regulujete individuálně podle svých potřeb.

Každý pokoj je pečlivě uklizen po ukončení pobytu hosta a znovu přichystán bezprostředně před příjezdem hosta dalšího. Společenské prostory a kuchyně jsou uklízeny při apartmánovém užívání jednou týdně, při penzionovém každý den.

Pokud využíváte statek formou pronájmu apartmánů bez služeb a užíváte kuchyni, máte k dispozici veškeré kuchyňské přístroje a zařízení, lednici s mrazákem, myčky, několik desítek souprav příborů, porcelánového nádobí a sklenic všech rozměrů. Mycí potřeby a prostředky jsou součástí kuchyňského vybavení, včetně tablet do myček.

Nepřeje-li vašim výletům počasí, využijte kterýkoliv společný prostor statku, pingpongový stůl, stolní fotbal, stolní hry pro děti i dospělé či knihy. Vše je pro vás připraveno zdarma. Televizi na žádném pokoji nenajdete, ta je umístěna pouze ve společenské místnosti. Kromě základních TV kanálů si můžete vybrat z řady DVD (hlavně pohádky).

Wi-Fi připojení, pokud je den bez Internetu pro vás ztraceným, je dostupné po celém areálu Statku paní Lucie. Název sítě a heslo vám sdělíme při příjezdu.


Standard ubytování na Statku paní Lucie - co očekáváme my od vás?

Celý Statek paní Lucie je nekuřácký. Kouření na dvoře či pod letním posezením záleží na vaší dohodě s ostatními hosty, uvnitř budov je to absolutně zakázáno.

Do uzavřených prostor se přezouvejte. Na pokojích jsou koberce, schody dřevěné, v jídelně bambusová podlaha. Za každými vstupními dveřmi najdete prostorné botníky s lavičkami. Pokud  přezůvky zapomenete doma, za malou úplatu vám věnujeme jednoduché "hostovské".

Zvířecí mazlíčky si můžete vzít s sebou, záleží na jejich vychování, aby neobtěžovali ostatní hosty. Zařídíme jim nocování pod letním posezením nebo ve stodole, do budov nemají umožněn přístup (bez výjimek). Doporučujeme vám dopřát jim rekreační pobyt v pro ně určeném zařízení, také nechodíme spát do psích kotců a na seno ke kravkám.

S otevřeným ohněm zacházejte opatrně, např. při přikládání do kamen či s čajovými svíčkami v solných lampičkách. V prostorách statku je dostatek hasících přístrojů, s jejíchž umístěním vás při příjezdu seznámíme. Při zahoření varujte ostatní hosty voláním "Hoří!", proveďte prvotní zásah a okamžitě kontaktujte nás nebo hasiče (podle rozsahu).

Pokud užíváte statek formou pronájmu apartmánů bez služeb, uveďte po sobě kuchyni a použité nádobí do původního stavu (umýt hrnec a pánev, vyndat umyté nádobí z myčky, otřít kuchyňskou linku, ...).

Přihodí-li se vám nebo zaznamenáte-li nějakou nestandardní situaci - např. oheň, úraz, rozbití skla, ztrátu klíčů, poškození nábytku, nefunkční přístroj, nesvítící světlo, neodtékající odpad, apod. - oznamte nám to neprodleně, společně to vyřešíme. Svěřte se i s jakýmkoliv dotazem k pobytu na statku či výletům po okolí, rádi vám poradíme.

Třídíme odpad - třiďte jej s námi.

Pobyt na Statku paní Lucie je na vaše vlastní nebezpečí. Malé děti nenechávejte bez dozoru.